Download Online Katolog Spariş ve Teklif Formu
Bayi Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Beni Hatırla  
Haberler
KURUMSAL

    Firmaŭ1z iŮ_aat sektörünün ihtiyaç duydŵu iç ve Ťı_ dekor ürünleri ve kaplama malzemeleri üretmektedir. Ürünlerimizi yüksek yůunlukta XPS ve EPS polistren kütük ve plakalardan CNC Router ve CNC Router Freze tezgâhlarda yapmaktaŹ1z. FarkŬ1 ihtiyaçlara göre istenilenĠ_ekillendirmeyi yaparak yaŰ1lara dťer kazanŤ1Ų1p ön plana ǧ1kartmak üretim amaçlaŲ1ŭ1zdanŤ1r.

     Ürünlerimiz çağdaş, ekonomik, esnek ve hafiftirler, kolayca montaj edilebilirler, Kullanıcıya yüksek verimlilik; uygulayıcıya rekabet gücü kazandıran, uygulamadaki hız ve kolaylıklarıyla kullanıcı dostu olan ürünlerimiz dayanıklıdır bakım gerektirmez aynı zamanda doğaya ve insan sağlığına zarar vermediğinden çevre dostudur. Cephe kaplama ürünlerimiz yüksek değerlerde ısı yalıtımı sağladığından ülke ve kullanıcı ekonomisine katkı sağlarlar.

     Yaptığımız AR-GE çalışmalarının sonucu kendi üretimimiz olan dış cephe ürünlerinin kaplama harcı ve iç cephe ürünlerinde; yüksek teknoloji ile ürünlerimizin dekorasyonun ötesinde işlevsellik kazanması firmamızı farklı kılıyor. Mimari projenin temeli “hayal” ve “yaşam biçimi” nin gerçeğe dönüşmesi için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız bunlarla da sınırlı kalmayıp sizin çizginize de boyut kazandırarak sınırsız alternatifler sunuyor. Kısaca “Hayaller yaşam biçimine dönüşüyor

"